لیست سفرنامه ها

image

تور کوش آداسی از تهران

15 تیر 1401

این روزها کوش آداسی یکی از شناخته شده‌ترین و زیباترین قطب‌های گردشگری ترکیه است. کوش آداسی به معنای جزیره پرنده است و در در استان آیدین ترکیه در نوار ساحلی منطقه اژه قرار دارد. این شهر زیبا یکی از محبوب ترین بندرهای کشتی های کروز در ترکیه است و کشتی سواری، برای گردشگرانی که به این مقصد زیبا و بی نظیر در کشور ترکیه سفر می کنند، می تواند بسیار خاطره انگیز باشد.

بیشتر بخوانید

image

تور ایروان از تهران

15 تیر 1401

تور ایروان یکی از پرطرفدارترین تورهای خارجی در بین ایرانیان است. در میان تورهای خارجی، تور ارمنستان از قیمت مقرون به صرفه‌تری برخوردار است. ایروان پایتخت کشور ارمنستان است و به دلیل فاصله کمی که تا ایران دارد، به دو شکل زمینی و هوایی می‌توان به کشور ارمنستان سفر کرد. همچنین سفر به ارمنستان نیازی به ویزا ندارد و همین امر باعث شده است، از جمله مقاصد گردشگری پرطرفدار محسوب می شود.

بیشتر بخوانید

image

تور استانبول زمینی از تهران

13 تیر 1401

یکی از تورهای پرطرفدار خارجی در ایران تور ترکیه است. کشور ترکیه به دلیل نزدیکی به کشور ما و دارا بودن امکانات تفریحی جذاب و بازارهای متنوع مورد توجه بسیاری از مردم ما شده است اما تورهای هوایی قیمت به نسبت بالایی دارند.

بیشتر بخوانید

image

تور استانبول از تهران

13 تیر 1401

ترکیه کشوری زیبا همراه با جاذبه های گردشگری بسیار متنوع که با سلیقه هر نوع گردشگری مطابقت دارد. داشتن بناهای تاریخی و آثار باستانی متعدد ، طبیعتی بکر ، مراکز خرید مجلل، مراکز تفریحی بسیار و از همه مهمتر همسایگی با ایران باعث شده است این روزها به یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری در میان ایرانیان تبدیل شود .

بیشتر بخوانید

image

تور آنتالیا از تهران

12 تیر 1401

تور آنتالیا از تهران یکی از محبوب ترین مقصدهای گردشگری ایرانیان در کشور ترکیه است. که با داشتن سواحل زیبا و درخشان ، طبیعت بکر و چشم‌انداز سرسبز، مراکز خرید ، مراکز تفریحی ، کلوب های شبانه و ورزش های آبی، همه ساله مخصوصا در فصول گرم سال طرفداران بسیاری را راهی این جزیره زیبای گردشگری می کند. قبل از خرید تور آنتالیا بهتر است اطلاعات ضروری درباره این شهر را در اختیار داشته باشید تا بتوانید به خوبی از امکانات تورهای آنتالیا بهره‌مند شوید.

بیشتر بخوانید