لیست سفرنامه ها

image

مکان‌های موردعلاقه گردشگران ایرانی شهر آلانیا ترکیه

01 خرداد 1402

اگر میخواهید به مکانی سفر کنید که با آن آشنایی ندارید، ابتدا باید از مکان‌ها و جاذبه‌های گردشگری آن شهر باخبر شوید و ببینید که آیا مد نظر سلیقه شما است و یا اینکه انتظارات شما را از یک سفر خوب برآورده میکند؟! در این مقاله آژانس دهکده جهانی، قصد دارد تا شمارا با شهر آلانیا و همچنین مکان‌های گردشگری این شهر آشنا کند.

بیشتر بخوانید

image

مکان‌های مورد علاقه گردشگران ایرانی در شهر آنتالیا ترکیه

31 اردیبهشت 1402

اگر که قصد سفر و یا سکونت در شهر آنتالیا ترکیه را دارید ولی نمیدانید به کدام یک از مکان‌های این شهر سفر کنید و در کدام محله از این کشور اقامت داشته باشید، این مقاله را مطالعه کنید. در آنتالیا مناطق و مکان‌هایی وجود دارد که گردشگران ایرانی آنها را برتر و با امکانات‌تر از دیگر مکان‌ها میدانند.

بیشتر بخوانید

image

مکان‌های مورد علاقه گردشگران ایرانی در شهر وان ترکیه

30 اردیبهشت 1402

یکی دیگر از سفرهای پرطرفدار و همچنین ارزان ترکیه، تور وان است که نقش ویژه‌ای در جذب گردشگر برای این کشور دارد، به دلیل اینکه وان نزیک مرز ایران است. در این مقاله میخواهیم به مکان‌های مورد علاقه گردشگران ایرانی در شهر وان ترکیه بپردازیم.

بیشتر بخوانید

image

محله‌های مورد علاقه گردشگران ایرانی در شهر استانبول ترکیه

28 اردیبهشت 1402

در استانبول جاذبه‌های گردشگری زیادی وجود دارد؛ اما بعضی از آنها از نظر گردشگران ایرانی خاص و جالب‌تر هستند.

بیشتر بخوانید

image

سمینار و تور آموزشی و تفریحی خیاطی

27 اردیبهشت 1402

اگر که علاقه‌مند به رشته خیاطی هستید و میخواهید در مدت زمان کمی در این رشته پیشرفت داشته باشید، میتوانید از گزینه سمینار استفاده کنید و از ویژگی‌های کاربردی این گزینه بهره‌مند شوید.

بیشتر بخوانید

image

سمینار و تور آموزشی و تفریحی آرایشگری

27 اردیبهشت 1402

اگر میخواهید در تور خود هم جنبه تفریحی داشته باشید و هم جنبه آموزشی، میتوانید گزینه سمینار را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید

image

آشنایی با انواع ویزا

24 اردیبهشت 1402

شما برای ورود و گردشگری به یک کشور دیگر به ویزا نیاز دارید. ویزا انواع مختلفی دارد که شما میتوانید در این مقاله در این مورد اطلاعات لازم را کسب کنید.

بیشتر بخوانید

image

آشنایی با امکانات هتل‌ها

20 اردیبهشت 1402

برای انتخاب هتل در سفر خود باید با امکانات و اصطلاحات هتل آشنایی داشته باشید تا در انتخاب و رزرو هتل خود مشکلی نداشته باشید.

بیشتر بخوانید

image

آشنایی با انواع تور

18 اردیبهشت 1402

گردشگران برای بازدید و تفریح در جاهای مختلف روش‌های مختلفی دارند که یکی از این نوع روش‌ها تور میباشد که بهترین گزینه برای سفرهای خانوادگی یا گروهی است.

بیشتر بخوانید

image

شهر زیبای کوالالامپور

16 اردیبهشت 1402

شهر کوالالامپور پایتخت کشور مالزی است که بزرگترین شهر مالزی نیز محسوب میشود. این شهر به دلیل داشتن هتل‌های لوکس و مناسب، گردشگران زیادی را به خود جذب کرده است و یک شهر توریستی به حساب می‌آید. یکی از بهترین گزینه‌ها برای سفر و تور، شهر کوالالامپور واقع در کشور مالزی میباشد.

بیشتر بخوانید

image

کشور ارمنستان

12 اردیبهشت 1402

کشور ارمنستان میتواند بهترین انتخاب برای سفر مخصوصا سفری با موضوع تاریخی و مذهبی باشد، زیرا این کشور بناهای تاریخی و مذهبی زیادی دارد. این کشور با داشتن بناهای تاریخی و مذهبی گردشگران زیادی را به خود جذب کرده و همچنین دارای موزه‌های بسیار جذابی است.

بیشتر بخوانید

image

آشنایی با شهر دبی

10 اردیبهشت 1402

یکی از بهترین گزینه‌ها برای سفر و تور، شهر دبی واقع در شمال کشور شرقی امارات متحده است. همان‌طور که مشخص است آوازه شهر دبی در سراسر دنیا پخش شده است، زیرا این کشور در مدت زمان کوتاهی به یکی از بهترین شهرهای دنیا تبدیل شد.

بیشتر بخوانید

image

آشنایی با شهر آنتالیا

07 اردیبهشت 1402

آیا قصد سفر به کشور ترکیه را دارید ولی نمیدانید به کدام یک از شهرهای این کشور سفر کنید؟ آنتالیا بهترین گزینه برای شما میتواند باشد زیرا این کشور به خاطر امکاناتی که برای گردشگران فراهم کرده است جزو برترین شهرهای این کشور محسوب میشود.

بیشتر بخوانید

image

معرفی کشور تایلند

31 فروردین 1402

تایلند به دلیل داشتن شهرهای بزرگ و منظره‌های گردشگری زیبا، میتوان گفت تبدیل به یکی از بهترین کشورهای توریستی شده است که درصد زیادی از گردشگران جذب این کشور واقع در قاره آسیا شده‌اند. در این کشور شما میتوانید شهرهایی با امکانات و مکان‌های تفریحی زیادی را مشهاده کنید.

بیشتر بخوانید

image

تور وان از تهران

29 فروردین 1402

یکی دیگر از تورهای پرطرفدار و همچنین ارزان ترکیه، تور وان است که نقشه ویژه‌ای در جذب گردشگر برای این کشور دارد. به دلیل اینکه وان نزیک مرز ایران است. و برای تور وان انتخاب رفت و برگشت، هتل و همین‌طور تمام اقدامات برای سفر شما به انتخاب و سلیقه شما انجام میشود.

بیشتر بخوانید